بازاریابی …

یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۹ -- ۲۳:۱۳

چند روز قبل به واسطه یکی از دوستان از شیراز  ، عزیزی با من تماس گرفت و  از من درخواست کرد که اگر  تحقیقات یا مکتوباتی در مورد بازاریابی انجام داده ام ! در اختیارشون قرار بدم !!

راستش اون لحظه خیلی شرمنده شدم  ، چون دیدم بر خلاف انتظاری که دوستان از بنده دارند ، من زیاد اهل تحقیق و بررسی علمی مطالب مرتبط بانکی نیستم.

اما بعد اون مکالمه به این فکر افتادم که اگر قرار باشه یک روز به من و شما یک فرصت یا یک شعبه ای برای مدیریت بدهند ، برای جذب مشتریان چه می کنیم ؟

به این فکر می کنم برای اینکه مشتریان بیشتری را در حوزه محل خدمت خود جذب کنیم چه روشهایی را برای بازاریابی سریعتر و موثرتر  می توان بکار گرفت ؟

دو سه تا روش به ذهنم رسیده که در تلاشم تا زمینه های عملیاتی شدن اونها را بررسی کنم و اگر تونستم نتایج اون در وبلاگ قرار بدم …

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

 1. دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۹ -- ۰۱:۵۰

  نوشته ی جالب و تامل برانگیزی بود

 2. دیله ر
  سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۹ -- ۲۱:۳۰

  کاش نتایج رو می نوشتید

 3. سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۸۹ -- ۲۳:۱۰

  سلام همکار . یه پیشنهاد دارم ، شما هم مثل من ، تو بانک یه برگ یادداشت بذارین بغل دستتون و در طول روز اگر چیز خاصی واستو پیش اومد بنویسین و عصری توی وبلاگتون بنویسینو عصری اگر این کارو کرده بودین به من بگین ، فک می کنم خودتونم متعجب شین که شاید کارتون چه جنبه های جالبی داره که زود ازش می گذرین.

 4. حسين
  پنج شنبه ۷ مرداد ۱۳۸۹ -- ۱۸:۴۶

  بزودي مطالبي در مورد بازاريابي در وبلاگم خواهم گذاشت . شما هم سري بزنيد
  http://bankmaskan.mihanblog.com