پیام مدیریت محترم عامل به کارکنان بانک صادرات

جمعه ۱۵ آبان ۱۳۸۸ -- ۱۷:۱۰

عشق را در جان خود پرورده ایم                        هفت گوهر ارمغان آورده ایم

هفت جام از هفت ساقی هفت دست           تا رویم از نو به میدان مست مست

همکاران و همراهان گرامی
سلام
خدای را سپاس می گویم که در این برهه تاریخی بانک صادرات ایران و پس از واگذاری سهام این بانک مردمی به مردم، توفیق خدمت گزاری و همکاری با مجموعه ای از دلسوزان و تلاشگران عرصه بانکداری را نصیب اینجانب کرد.

نیک می دانیم که اعتبار این بانک بزرگ در سایه تلاش پیشکسوتان و همت والای کارکنان پرجوش و خروشی می باشد که خدمت به مردم را به مثابه عبادت دانسته و در راه اعتلای سازندگی کشور از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند.
تردیدی نیست که در آغاز رویشی دیگر با بهره گیری از تجارب سازنده، مشارکت و هم نوایی را در نیل به رشد و شکوفایی اقتصاد کشور به کار گیریم و با نگرشی تحول گرا و آینده نگر شعار « هر شعبه یک بانک» را به منصه ظهور برسانیم.
برای تحقق این مهم کسب رضایت مشتری و فعالیت بر محور ظرفیتهای استانی در بخشهای مختلف اقتصادی و مدیریت منابع و تخصیص بهینه و مدیریت شده مصارف جهت ارتقاء سهم بازار به حداقل 20 درصد در کوتاه مدت بویژه جذب منابع ارزان قیمت، افزایش سودآوری و وصول مطالبات معوق امری اجتناب ناپذیر است.
در تولد و نگرش جدید بانک صادرات ایران همه در توفیقات و کامیابی ها سهیم هستیم . لذا بر همکاران عزیز فرض است تا وظیفه خود را در این مشارکت همه جانبه به نحو مطلوب ایفا نمایند.
رجاء واثق دارم که ایده« بانک صادرات ایران الگویی برای نظام بانکی » با همت شما همکاران ساعی درآینده تحقق خواهد یافت.

بردار کوچک شما – سید محمد جهرمی

پ.ن۱ : ‌مدیرعامل بانک صادرات ایران گفت: در کشور افزایش نقدینگی داریم اما مدیریت نقدینگی نداریم

پ.ن ۲:جهرمی خبر داد:اعطای کارت‌های اعتباری قرض‌الحسنه به اقشار کم‌درآمد جامعه

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

هیچ دیدگاهی تا اکنون ثبت نشده است.