درود بر همه کارکنان بانک صادرات ایران

چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵ -- ۰۱:۰۵

در این چند روز خیلی دنبال مطلب از بنیانگذاران بانک صادرات گشتم و سرانجام با لطف یکی از خوبان و یادگارهای  گذشته بانک در امور بازنشستگی استان جناب یاسری کتاب موج سازان به دستم رسید . گرچه قرار بر این بود که از جناب مفرح و همکارشون تقدیر کنم . اما نمی دونم وقتی به یاد صحبتها و کلام مهربانانه جناب یاسری می افتم ، به تعریفهایی که از جناب مفرح می کنند ایمان می اورم .

راستش بارها و بارها خواستم در اینجا از بعضی مسائل گله و شکایت کنم و بارها متن و مطلب هم اماده کردم اما وقتی به این بانک و گذشته اون و حضور خالصانه و عاشقانه چنین عزیزانی فکر کردم نتونستم به موضوعات وبلاگ اضافه کنم .

 خواستم امروز از کسانی که به قول معروف به مو سفید های بانک مشهور هستند ، تشکری داشته باشم . عزیزانی که هنوز هم با شور و اشتیاق نسبت به پیشرفت و سربلندی بانک صادرات ایران با همه کاستی ها و نگرانی ها در تلاشند و در اندیشه رشد و تعالی بانک هستند .

 و یک تشکر صمیمانه ازهمه کارکنانی که با خدمتی صادقانه و پشتکار و انگیزه تحسین بر انگیز در تلاشند تا همت و حضور پرتلاش خود ، اهداف و آرمانهای بنیانگذاران بانک صادرات ایران را پاس بدارند و در مسیر رسیدن به اهداف بانک صادرات ایران و خواسته همه مدیران و کارکنان سابق و حاضر این بانک گام بر می دارند .

از همه کارکنانی که در دورترین شعب کشوردر شهر ها و روستاهای محروم کشور به واقع در امر خدمت رسانی به مردم خوب و عزیز ایران مشغول خدمت هستند.دوستانی که باید با همه کاستی ها بسازند .با دوری راه ، با کمبود پرسنل شعبه و ….و …

 اما یک تشکر صمیمیانه از مدیران خوب و صدیق بانک صادرات ایران که با سیاستها و مدیریتهای خود در جهت رسیدن به روزهای خوب و شایسته بانک صادرات ایران در تلاشند .

و یک تشکر از همه دوستان و همکاران و مشتریانی که در چند ماه از راه اندازی وبلاگ همیشه همراه من بوده اند .

 و یک خواسته و آرزوی قلبی :

 امیدوارم بعد ازگذشت پنجاه و چهار سال از تاسیس بانک صادرات و حضور بزرگانی چون مرحوم مهندس محمد علی مفرح در این بانک ، همه اعضای این خانوده عظیم ، ائم از مدیران و کارکنان صف و ستاد یک بار دیگر بکوشیم تا با ایجاد انگیزه در محیط کاری و تلاشی مضاعف همراه با اعتقاد و اعتماد به آینده بانک صادرات ایران گامی سریعتر و بزرگتر به سوی جایگاه شایسته بانک صادرات برداریم .

به امید روزی که با همت همه کارکنان بانک صادرات ایران درکنار خدمت رسانی به مردم ایران به بانکی خوشنام و سود آور و یک موسسه مالی با نفوذ در منطقه و در افقی دستیافتنی به یک بانک بین المللی مبدل شویم .

 امیدوارم در روزهای آینده بتونم مطالبی از گذشته و گذشتگان و بزرگان بانک صادرات تقدیم همه دوستداران بکنم .

بانک صادرات اریران

 ارادتمند همه دوستان و همکاران همکار کوچک : مهدی صمدی

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

هیچ دیدگاهی تا اکنون ثبت نشده است.