كارت مجازی بانك صادرات

دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۱ -- ۲۱:۵۹

بانك صادرات ایران محصول جدیدی تحت عنوان ‘كارت مجازی ‘(Virtual card ) به منظور واریز وجوه به حساب اشخاص حقوقی را از طریق ابزارهای مختلف پرداخت (خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت بانك و…) عرضه كرد.
به گزارش روابط عمومی بانك صادرات ایران، این بانك در راستای توسعه خدمات بانكداری الكترونیكی و كاهش هزینه و وقت مشتریان ، امكان صدور كارت مجازی را برای اشخاص حقوقی فراهم ساخت.
این كارت بنا به درخواست شركت‌ها، سازمان های دولتی و غیردولتی دارای حساب حقوقی یا دولتی نزد بانك و به منظور تسهیل در واریز وجه به این حسابها صادر می شود.
براین اساس بانك برای این گونه اشخاص كارت 16 رقمی مجازی تعریف می‌ كند كه از طریق آن اشخاص طرف تعامل با شركت‌ها و سازمان ها قادر خواهند بود، تراكنش انتقال كارت به كارت را با استفاده از دستگاه‌های خودپرداز، پایانه‌های فروش، اینترنت بانك و همراه بانك انجام دهند.
این كارت تكمیل كننده فروش اینترنتی محصولات و خدمات مختلف محسوب می‌ شود و اشخاص حقوقی می‌توانند با دریافت شماره كارت مجازی علاوه بر آسایش مشتریان خود، در كوتاه ترین زمان در بستری امن، مبادلات مالی خود را انجام دهند.

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

هیچ دیدگاهی تا اکنون ثبت نشده است.