شرکت کارت اعتباری ایران کیش

پنج شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۱ -- ۱۳:۳۱

 

روز اول عرضه ایران کیش مقداری سهم با قیمت 980 تومان به ما رسید . و دیروز هم در قیمتهای نزدیک 1300 معامله می شد .

دنبال اوضاع و احوال شرکت بودم که به دوستی به من گفت که در دوره مدیر سابق ، بانک صادرات سهام خودش در ایران کیش به بانک مرکزی و شرکتهای دیگه فروخت !!!

البته به داستان و دلیل فروش  سهام از جانب این مدیر عزیز هم اشاره کرد که فعلا جای عنوان این مطلب نیست !؟؟

می دونستم که بیش %20 ایران کیش متعلق به سرمایه گذاری خوارزمی هست و البته غدیر هم مالک بیش از %30 درصد ایران کیش بود که به سرمایه گذاری ایرانیان فروخت .

به قول رئیس حوزه ، نمی خوام موج منفی بدم ولی  فروش ایران کیش (اگر صحت داشته باشه) داغ دل من تازه کرد و یاد فروش سهام غدیر افتادم و….

نمی دونم در شرایطی و توسط چه کسانی  این تصمیم ها گرفته شده ولی به نظرم هر کدام از این دوشرکت می تونند برگ برنده مالکین سهامشون باشند . همانطور که فعلا همین مالکیت بیش %25 درصدی غدیر در اوضاع و احوالات فعلی کمک حال بانک هست .

به نظرم ایران کیش می تونست ، سوداوری زیادی نصیب سهامدارانش کنه که متاسفانه ….

به هر حال اگر نقدینگی حاصل شد ، دوست دارم بازهم سهام ایران کیش اضافه کنم و یک سالی اصلا سراغش  نمی رم و ….

 

پ.ن: برای من  مبالغ یارانه جدید واریز نکردند ، به  نظرم من با روئسای شعب و مدیران عالی اشتباه گرفتند و ما رو از اغنیا به حساب اوردند . خدای شکرت .

پ.ن 2: (91/4/5) چند روزی هست که رکیش بسته شده و شایعات زیادی از شرکت گفته می شه که عموما خیلی بد هست . خیلی ها خبر از اشتباه محاسباتی یا کلاهبرداری حضرات مدیران در اعلام سود شرکت و اختلاف حساب شرکت با بانک صادرات می دهند .

نمی دونم چی می خواد بشه ولی اگر صحت داشته باشه باید انتظار قیمتهای سه رقمی !! برای رکیش بعد از بازگشایی داشت !!! لعنت بر هر چی …

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

هیچ دیدگاهی تا اکنون ثبت نشده است.