شروعی دوباره ….

سه شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۰ -- ۲۲:۴۰

به نام خدا

با سلام به همه دوستان وبلاگ نویس بانکی و همکاران گرام و دوست داشتنی بعد از یک سال دوری از وبلاگ نویسی تصمیم گرفتم بار دیگر حضور خودم در عرصه وبلاگهای بانکی اعلام کنم.

هر چند مثل سابق فرصت زیادی برای وبلاگ نویسی ندارم اما امیدوارم که با همراهی دوستان و همکاران روزهای خوش وبلاگ قبلی ام تکرار کنم .

 در این وبلاگ تلاش خواهم کرد که مطالب مرتبط بانکی ، اقتصادی ، اجتماعی و جمع اوری کنم و همچنین یادداشتهای شخصی خود و سایر دوستان در این وبلاگ داشته باشم .

مشتاقانه منتظر نظرات دوستان برای رسیدن به وبلاگی مطلوب و جذاب هستم.

ارادتمند همگی مهدی

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

 1. چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰ -- ۰۸:۳۳

  دوست گرام سلام .امیدوارم در این وبلاگ با مجموعه ای از نوشته ها علمی شما و دل نوشته های شما که همانا تجربیات شما است روبروی باشیم.

  • مهدی
   چهارشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۰ -- ۱۹:۲۴

   دماوندی گرام …
   سلام
   ممنون از حضورتون …
   امیدورام که روزهای خوب گذشته در این وبلاگ هم تکرار بشند
   شاد باشید

 2. شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۰ -- ۱۱:۳۵

  جناب صمدي عزيز
  با سلام و تشكر ازورود مجدد شما در اين دنياي مجازي كه همگان از ديدگاههاي ارشمند شما بهره مند خواهند شد بنده هم بنوبه خود ورود مجدد شما كه يكسال تمام از همان موقعيكه فايل ارسالي ايجانب در رابطه با يادمان مهندس مفرح را كه خداوند قرين رحمتش نمايد را در اين وبلاگ مستقر نموديد كه در بازديدي كه از نظرات خوانندگان بعمل آورده ام اكثرا نام او را به نيكي ياد كرده اند و اين همايش مرهون زحمات جنابعالي در اين وبلاگ ميباشد