سهامدار بیچاره گروه بانکی

یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵ -- ۰۵:۴۸

الان نزدیک به سه ماه هست که نماد بسیاری از بانک ها  بسته است. این بسته بودن سهم یک تضییع حق سهامدار است.

بانک مرکزی هم اگر می خواست صورت های مالی بانک ها شفاف بشود باید قبل از بسته شدن نماد اطلاعیه می داد تا هرکس می خواهد از سهام این گروه خارج شود. نه وقتی که بسته بود و سهامدار خرد کاری نمی توانست انجام دهد.

خالا هم بورس باید از سهامداران عمده بانک ها بخواهد که به شدت از سهام خود حمایت کنند تا سهامدار خرد بی اطلاع از همه جا زیان نکند و در ضمن زودتر نماد آنها را باز گشایی کنند.

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

 1. سجاد
  چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ -- ۲۳:۵۱

  سلام وقت بخیر- خواهشمنده به بنده کمک کنید

  بنده میخوام در رشته مدیریت بازرگانی ادامه تحصیل بدم و میدونم که :

  الف ) برای استخدام در کنار مدرک تحصیلی که واقعا باسواد و با معدل خوب باشه در کنار ان هم باید یک سری مهارت عمومی مثل ( اموزش زیان و کامپیوتر ) و هم مهارت تخصصی مرتبط با رشته ام داشته باشم تا شرایط استخدام در سازمانهای دولتی و بانکها محیا بشه برام …

  .
  1- چه دوره و مهارت هایی رو اموزش ببینم که واقعا در استخدام به ددم بخوره حالا چه بانک باشه چه یک سازمان خصوصی یا دولتی (غیر بانکی ) دیگر باشه؟

  2- چطور میتونم برای خودم سابقه کاری و شغلی مرتبط با رشته ام ایجاد کنم در حالی که درسموتازه تموم کرده باشم ؟(در کنار دسم چطور میتونم سابقه شغلی ایجاد کنم تا هم چیزی یاد بگیرم و هم برام سابقه معتبر بشه برام )

  یا باید به عنوان کار اموز رایگان در سازمانهای دیگر کار کنم که اونم به این راحتی نیست تا قبول کنند چه برسد به اینکه با حداقل حقوق کار کنم تا رزمه و سابقه شغلی ایجاد بشه .