تحقق اهداف و EPS پیش بینی شده

پنج شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۰ -- ۲۰:۴۵

صورت‌هاي مالي تنظيم شده و عملکرد 9 ماهه اول سالجاري حاکي از تحقق اهداف و EPS پيش‌بيني شده است.
به گزارش روابط عمومي بانک صادرات ايران، آقاي ايرج هاشمي رئيس اداره کل سهامداران اين بانک ضمن بيان مطلب بالا در رابطه با EPS بانک افزود: با گذشت 9 ماه از سال سپري شده، صورت‌هاي مالي تنظيم شده حاکي از تحقق اهداف و EPS پيش بيني شده است. درسالجاري اداره کل سهامداران اين بانک به منظور تسريع در امور سهامداران، بسترسازي مقدماتي همانند ايجاد قراردادهاي آتي، امکان سنجي و بررسي طرح تسهيلات اعتباري فعالان بازار سرمايه صورت گرفته و انجام پروژه معاملات سهام اينترنت (On Line trading) جهت خريد و فروش آني سهام در شعب منتخب بانک فعال شده است.
وي در رابطه با برنامه‌هاي آتي بانک در حوزه سهامداران اظهار داشت: ايجاد امکان خريد وفروش تامين سهام (هجينگ)، با هدف کنترل لحظه‌اي ارزش سهام و استفاده بهينه از منابع انساني خبره بازار سرمايه و راه‌اندازي خط رويترز جهت کسب اطلاعات لازم براي ايجاد واحدهاي Dealing و ايجاد مقدمات و بسترسازي لازم به منظور در اختيار گرفتن ابزارهاي نوين مالي و بازار گرداني جهت تسهيل جريان معاملات سهام و آمادگي براي مقابله با ريسک ناشي از نوسانات و تغييرات قيمت سهام، عمده برنامه‌هاي آتي اداره کل سهامداران بانک صادرات ايران است.
آقاي هاشمي با اشاره به برگزاري مجامع بانک درتاريخ 22 دي ماه سالجاري، در رابطه با متوقف شدن نماد بانک در بورس اظهار داشت: به دليل تصويب افزايش سرمايه بانک توسط هيات مديره از محل سود انباشته به ميزان 13.6 درصد و نيز با توجه به رعايت قانون تجارت و مقررات سازمان بورس واوراق بهادار، انجام مراحل قانوني جهت ثبت افزايش سرمايه فوق و به دليل برگزاري مجامع عمومي عادي به طور فوق‌العاده و مجمع عمومي فوق‌العاده در تاريخ 22 دي ماه سالجاري، نماد بانک صادرات در طي اين چند روز بسته خواهد بود.

 

پ.ن : اخر هفته بازار بورس شاهد اقبال سهامداران به گروه بانکی بود . فعالان بورس بر این باورند که این مصوبه می تواند باعث رشد قیمتی گروه بانکی در هفته های پیش رو شود . من هم که درگیر امتحانات پایان ترم هستم و معاملات این هفته از دست دادم .

مهدی صمدی

کارمند بانک صادرات و دانشجوی دکتری مدیریت مالی هستم . علاقه مند به مباحث بانکی ، بازارهای مالی ، بورس و سهام و مدیریت منابع انسانی و ...

More Posts

  1. محمد حسینی
    دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳ -- ۱۳:۲۹

    عجب بانکی واقعا متاسفم ابانک صادرات ادم درست و حسابی نداره که یه ادم بی لیاقت را گذاشته در اداره سهامداران این که خیلی دزده مراقب باشید بانک را به باد نده و فرار کنه